Browse More Plans

8-tyg podtrzymanie formy+budowa fundamentu Intermediate-Advanced

Author

Robert Wilkowiecki

No Ratings

Length

8 Weeks

Refund Policy

This plan is protected by our Refund Policy and may, with the author's approval, be exchanged for a plan of equal value from the same author.

Plan Description

8-tygodniowy plan dostosowany specjalnie do sytuacji panującej obecnie w związku z pandemią, stworzony przez najszybszego zawodnika w historii kraju na pełnym dystansie oraz Mistrza Polski na "połówce", po konsultacji z lekarzem Profesorem Arturem Pupką oraz sztabem trenerskim Labosport. Program treningowy ma na celu podtrzymanie obecnej dyspozycji sportowej, budowę solidnego fundamentu pod dalsze przygotowania. Stosunkowo krótkie i nieobciążające mocno treningi poprawią działanie układu odpornościowego, jednocześnie wpływając pozytywnie na formę sportową, tak aby w momencie ogłoszenia pierwszych startów być gotowym, aby płynnie przejść do etapu budowania dyspozycji startowej. Plan zawiera zadania alternatywne do treningów pływackich oraz skupiające się na poprawie elementów techniki wraz z krótkimi odcinkami na wysokich prędkościach.
Program skierowany jest do triathlonistów trenujących amatorsko na średnim-wysokim poziomie wytrenowania. Plan obejmuje dwa 4-tygodniowe cykle, w których 3 tygodnie są z rosnącą intensywnością i 4 tydzień regeneracyjny. W każdym tygodniu jest 6 dni treningowych i jeden dzień wolny. Treningi opierają się na subiektywnym odczuciu intensywności wysiłku, ale jeśli posiadasz dodatkowe urządzenia treningowe, takie jak pomiar mocy, otrzymasz również poradę jak je zastosować.
Do planu dołączony jest obszerny materiał instruktażowy zawierający filmy z ćwiczeniami, objaśnienia użytych pojęć oraz uniwersalną wiedzę, którą z pewnością można wykorzystać na każdym etapie przygotowań.
Plan ten z powodzeniem można wykorzystać również jako pierwszy okres przygotowań do kolejnych sezonów zamieniając jedynie treningi na lądzie na trening pływacki. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcam do skorzystania z oferty konsultacji on-line.Training Plan Sample Week

Stats

Average Weekly Breakdown

Workouts Weekly Average Longest Workout
Bike x4
4:53 hrs 2:30 hrs
Run x3
3:01 hrs 1:20 hrs
Other x2
1:32 hrs 0:50 hrs
Day Off x1
—— ——
Workouts Per Week Weekly Average Longest Workout
Bike
4:53 hrs 2:30 hrs
Run
3:01 hrs 1:20 hrs
Other
1:32 hrs 0:50 hrs
Day Off
—— ——

Training Load By Week


$89.00 - Buy Now