SIGN UP

Rando Kall

Peamised märksõnad, millest lähtun, on koostöö, kommunikatsioon, usaldus, pühendumine ja järjepidevus.
Täpne koostöö vorm selgub reeglina esimese vestluse käigus, kuid kindlad komponendid on aastaplaani koostamine, iganädalane suhtlus ning nädala treeningute kava koostamine ja arutelu.
Kokkuvõtvalt usun, et korralik treeningplaan, järjepidevus ning pühendumine on võtmesõnad, mis aitavad viia soovitud eesmärkide saavutamiseni – olgu nendeks sportlikud tulemused või lihtsalt parem elukvaliteet!

Bio

Nooruses aktiivselt laskesuusatamisega tegelenuna pöördusin triatloni poole mõned aastad tagasi, olles abiks TriSmile klubi poolt korraldatavatel võistlustel. Pisik jäi külge ning ei möödunud kaua, kui olin koos teiste harrastajatega oma esimese triatloni stardijoonel.

Tänaseks on mul treenerikogemus mitmest TriSmile Kevadlaagrist, kus olen juhendanud erineva tasemega jalgrattagruppe, ujumis- ning jooksutreeninguid, olen juhendajaks mitmele alustavale ja ka juba kogenud triatleedile ning läbinud ise kaks täispikka triatloni (IRONMAN Mallorca 2016 ja IRONMAN Copenhagen 2017). 2017 sooritasin edukalt ka IRONMAN Certified Coach eksami.

Location

Tartu
Estonia

Preferred Athlete Levels

Beginner, Intermediate

Services

1-on-1 Coaching, Consultations, Group Coaching, Local Coaching, Remote Coaching, Nutrition, Mental Skills, Training Camps, Bike Fit, Swim Analysis

Sport Types

Triathlon, Road Cycling, Swimming, Personal Training, Corporate Wellness

Languages

English

Social:
     
Address:

Tartu
Estonia
51013