Rando Kall

Täpne koostöö vorm selgub tavaliselt esimese jutuajamise käigus, iga inimene on erinev ja erinevate ootustega, kuid kindlad tegevused, mis koostöö juurde kuuluvad on igal juhul aastase treeningplaani koostamine, iganädalane suhtlus ning nädala treeningute kava koostamine ja arutelu.

Eeldan igalt oma treenitavalt, et järjepidevus ja pühendumine on see “tuli”, mis sportlasel endal sees põleb.

Kui soovid abi oma eesmärkide saavutamisel ja arutada võimalikku koostööd, siis võta julgelt ühendust!

Bio

Nooruses tegelesin aktiivselt laskesuusatamisega, triatloni juurde jõudsin 2012. aastal. Esmalt olin abiks TriSmile klubi poolt korraldatavatel võistlustel, aitasin erinevate videotöödega. Sealt jäi pisik külge ning ei olnudki palju vaja, kui olin ka ise koos teiste harrastajatega triatloni stardijoonel.

Tänaseks on mul treeneri- ja juhendajakogemus mitmest ratta- ja spordilaagrist, olen juhendajaks mitmele alustavale ja ka juba kogenud triatleedile ning läbinud ise kaks täispikka triatloni (IRONMAN Mallorca 2016 ja IRONMAN Copenhagen 2017). 2017 sooritasin edukalt IRONMAN Certified Coach eksami.

Location

Tartu
Estonia

Preferred Athlete Levels

Beginner, Intermediate

Services

1-on-1 Coaching, Consultations, Group Coaching, Local Coaching, Remote Coaching, Nutrition, Mental Skills, Training Camps, Bike Fit, Swim Analysis

Sport Types

Triathlon, Road Cycling, Running, IRONMAN, Swimming, Personal Training, Corporate Wellness

Languages

EnglishSocial:
     
Address:

Tartu
Estonia
51013