SIGN UP

Rando Kall

Usun, et korralik treeningplaan, järjepidevus ning pühendumine on võtmesõnad, mis aitavad viia soovitud eesmärkide saavutamiseni – olgu nendeks siis sportlikud saavutused või ka lihtsalt parem elukvaliteet

Bio

Nooruses aktiivselt laskesuusatamisega tegelenuna pöördusin triatloni poole alles mõned aastad tagasi, olles abiks TriSmile klubi poolt korraldatavatel võistlustel. Pisik jäi külge ning ei möödunud kaua, kui olin koos teiste harrastajatega oma esimese triatloni stardijoonel.

Tänaseks on mul treenerikogemus mitmest TriSmile Kevadlaagrist, kus olen juhendanud erineva tasemega jalgrattagruppe, ujumis- ning jooksutreeninguid, olnud juhendajaks mitmele alustavale triatleedile ning läbinud ka oma esimese täispika, IRONMAN Mallorca triatloni. 2017 sooritasin edukalt ka IRONMAN Certified Coach eksami.

Minu enda 2017 aasta spordiplaanidesse kuuluvad võistlused nii Eestis, kui ka väljaspool – L’Etape du Tour ja KMD IRONMAN Copenhagen näiteks.

Location

Tartu
Estonia

Preferred Athlete Levels

Beginner, Intermediate

Services

1-on-1 Coaching, Consultations, Group Coaching, Local Coaching, Remote Coaching, Nutrition, Mental Skills, Training Camps, Bike Fit, Swim Analysis

Sport Types

Triathlon, Road Cycling, Swimming, Personal Training, Corporate Wellness

Languages

English

Social:
     
Address:

Tartu
Estonia
51013