Piotr Hydzik

Location

Kraków
Poland

Languages

English, Polish

Sport Types

Triathlon, Road Cycling, Running, IRONMAN, XTERRA, Swimming

Preferred Athlete Levels

Beginner, Intermediate, Advanced

Bio

Współzałożyciej grupy treningowej TriWise. Dzięki poleceniom stworzyliśmy grupę ponad 60 osób, która dąży do wspólnego celu.

Jako trener stawiam na bardzo indywidualne podejście i intensywny kontakt z zawodnikiem, kładąc duży nacisk na świadomość i rozwój swoich podopiecznych na wielu polach. Wielką satysfakcję sprawia mi obserwowanie procesu rozwoju zawodnika.
Lubię ludzi oraz tematykę związaną z samorozwojem.

Read More

W przeszłości doskonały pływak oraz triathlonista. Jeden z najlepiej pływających zawodników w polskim triathlonie na krótkim dystansie. Członek Kadry Narodowej Juniorów w 2014 roku. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Specjalista od techniki pływania. Doprowadził dziesiątki zawodników do ekonomicznego i skutecznego kraula, zarażając przy tym pasją do tego sportu.

Jako trener stawia na bardzo indywidualne podejście i intensywny kontakt z zawodnikiem, kładąc duży nacisk na świadomość i rozwój swoich podopiecznych na wielu polach. Wielką satysfakcję sprawia mu obserwowanie procesu rozwoju zawodnika.
Lubi ludzi oraz tematykę związaną z samorozwojem. Pracowity i inspirujący.

Services

1-on-1 Coaching, Consultations, Group Coaching, Local Coaching, Remote Coaching, Mental Skills, Training Camps, Swim Analysis

Have a question? Contact me.Send message
Website:
Social:
 
Address:

Kapelanka 3, 21
Kraków
Poland
34-100