Piotr Hydzik

Współzałożyciej grupy treningowej TriWise. Dzięki poleceniom stworzyliśmy grupę ponad 60 osób, która dąży do wspólnego celu.

Jako trener stawiam na bardzo indywidualne podejście i intensywny kontakt z zawodnikiem, kładąc duży nacisk na świadomość i rozwój swoich podopiecznych na wielu polach. Wielką satysfakcję sprawia mi obserwowanie procesu rozwoju zawodnika.
Lubię ludzi oraz tematykę związaną z samorozwojem.

Bio

W przeszłości doskonały pływak oraz triathlonista. Jeden z najlepiej pływających zawodników w polskim triathlonie na krótkim dystansie. Członek Kadry Narodowej Juniorów w 2014 roku. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Specjalista od techniki pływania. Doprowadził dziesiątki zawodników do ekonomicznego i skutecznego kraula, zarażając przy tym pasją do tego sportu.

Jako trener stawia na bardzo indywidualne podejście i intensywny kontakt z zawodnikiem, kładąc duży nacisk na świadomość i rozwój swoich podopiecznych na wielu polach. Wielką satysfakcję sprawia mu obserwowanie procesu rozwoju zawodnika.
Lubi ludzi oraz tematykę związaną z samorozwojem. Pracowity i inspirujący.

Location

Kraków
Poland

Preferred Athlete Levels

Beginner, Intermediate, Advanced

Services

1-on-1 Coaching, Consultations, Group Coaching, Local Coaching, Remote Coaching, Mental Skills, Training Camps, Swim Analysis

Sport Types

Triathlon, Road Cycling, Running, IRONMAN, XTERRA, Swimming

Languages

English, PolishWebsite:
Social:
 
Address:

Kapelanka 3, 21
Kraków
Poland
34-100