Marcin Górka   Coach Marcin

Jestem trenerem od 12 lat.

Moją mocną stroną jest przygotowanie do triathlonu, planowanie treningu online, trening motoryczny pod kątem trenowanej dyscypliny.

Jestem ekspertem w treningu pływackim, wieloletnie doświadczenie w pracy ze sportowcami pro oraz amatorami.

Zapraszam do współpracy:

  • plan online
  • trening personalny: siłownia, pływanie , bieganie, rower.
  • trening grupowy w klubie unlimited 2.0
  • analiza pływania i biegania
  • obozy

Bio

Wywodzę się z pływania jako wiodącej dyscypliny sportu, która ukształtowała mój charakter oraz napędziła mój rozwój w zakresie sportu, treningu, coachingu, doradztwa dietetycznego.

Przez 12 lat byłem pro sportowcem, trenowałem pływanie. Z sukcesami: multimedalista Mistrzostw Polski w okresie Juniorskim przez 12 lat. W okresie seniorskim już zostałem trenerem. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie przez 5 lat studiowałem i zgłębiałem wiedzę jak być lepszym trenerem. mając już swoich podopiecznych w tym czasie.

Na studiach obroniłem pracę dyplomową mgr oraz trenera 2 klasy z pływania.

Od 12 lat trenuje swoich podopiecznych w Krakowie oraz konsultuje plany treningowe ze swoimi podopiecnzymi w różnych częściach świata. W Krakowie mamy swój klub Triathlonowy Unlimited 2.0, oraz organizujemy obozy triathlonowe, warsztaty pływackie i grupowe treningi.

Wszystkich metod treningowych jakie używam we współpracy ze swoimi podopiecznymi sprawdziłem sam na sobie. Te które działają najlepiej wdrażam w plan i trening co niesie za sobą sukcesy. Maksymalizujemy efekty w drodze do celu.
Kwalifikacja na MŚ w Taupo po rocznej współpracy online. Zwycięstwa w triathlonach w Age Group oraz metamorfozy i masa rekordów życiowych.

Jeśli jesteś amatorem lub zaawansowanym triathlonistą i potrzebujesz wsparcia w zakresie planowania treningu, zapraszam do współpracy.

Location

Kraków
Poland

Preferred Athlete Levels

Beginner, Intermediate, Advanced, Professional

Services

1-on-1 Coaching, Consultations, Group Coaching, Local Coaching, Remote Coaching, Strength Training, Nutrition, Mental Skills, Training Camps, Run Analysis, Swim Analysis

Sport Types

Triathlon, Road Cycling, Running, Duathlon, IRONMAN, Swimming, Personal Training

Languages

English, Polish

Athlete Requirements

Chętnie pomogę Ci zaplanować tak trening oraz żywienie abyś był lepszym sportowcem.Social:
   
Address:

Ariańska
Kraków
Poland
31-505