Przemyslaw Lutomski
Przemyslaw Lutomski COREclinic
View Plans View Training Plans
Przemyslaw Lutomski
Przemyslaw Lutomski COREclinic
View Training Plans
Location

Poznan , Poland

Languages

English, Polish

Sport Types
  • Swimming
Services
  • 1-on-1 Coaching
  • Consultations
  • Group Coaching
  • Local Coaching
  • Remote Coaching
  • Swim Analysis
Meet Your Coach
Przemyslaw Lutomski
Przemyslaw Lutomski COREclinic
https://lutomskiprzemyslaw.pl/kategoria/aktualnosci/
Poznan Poland
Coach Bio

Jako pływak poznałem życie zawodnicze od podszewki wraz ze wszelkimi radościami jak i wyrzeczeniami. Nauka w Stanach Zjednoczonych pozwoliła mi poznać w jaki sposób motywują się i trenują najlepsi na świecie atleci. Doświadczenie praktyczne jak i zawodowe rozszerzałem podczas wielu kursów, szkoleń i warsztatów związanych z fizjoterapią jak i neurolingwistycznym programowaniem.

Read More

Od 2006 roku pracuję z najlepszymi sportowcami na świecie. Wraz z nimi uczestniczyłem w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2008, Londynie 2012. Wspierałem, dbałem o integracę ich ciała umysłu, aby mogli osiągać ponadnormatywne wyniki. Jako wykładowca na poznańskim AWFie pomagam studentom zgłębiać tajniki medycyny dla sportu. To tu dzielę się wiedzą oraz doświadczeniem związanym z wyzwaniami jakie spotykamy w sporcie i życiu.

Od 2004 roku prowadzę prywatną praktykę fizjoterapeutyczną, holistycznie podchodzę do pacjentów. To tu rozkładamy na czynniki pierwsze przyczyny urazu. Lubię pracować z pacjentami, którzy stanowią pewne wyzwania medyczne, psychologiczne, fizjoterapeutyczne. Każdy pacjent ma swoja historię i tylko jej zrozumienie pozwala uzyskać zakładany efekt.

Czy możemy to zmienić?

Jestem przekonany, że tak! Jest to codzienna praca i poszukiwanie pozytywnej intencji w naszym działaniu i myśleniu. Uczestnicząc w wielu warsztatach, związanych z rozwojem osobistym, dostrzegłem jeden wspólny mianownik. “Każda rzecz, która spotyka nas w życiu, w ostatecznym rozrachunku służy naszemu dobru”. Jestem przekonany, że każde doświadczenie życiowe lub decyzja podjęta w myśl tej zasady będzie nas wzmacniała i dodawała wiary we własne siły. Im silniejsze nasze ciało tym silniejszy jest nasz umysł.

Preferred Athlete Levels
Beginner, Intermediate, Advanced, Professional
Training Plans
Showing 1 of 1 plans View all plans
Plan Level Guarantee
Plans are protected by our Refund Policy and may, with the author’s approval, be exchanged for a plan of equal value from the same author.
View all plans
Have a question? Contact me.

Send message
Training Plans Showing 1 plans